Kategoriler
₺2.499,90 KDV Dahil
₺4.999,80 KDV Dahil

Bahçe Makineleri

Bahçe işleriyle uğraşan ve işlerini kolaylaştırmak amacıyla kişilerin kullandıkları makinelerden birisi de bahçe makineleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu makineler son derece işlevsel yapıya sahip olmasının yanında çeşitli işlemlerde kullanılmasıyla ön planda yer alıyor. Dolayısıyla birçok alanda kullanılmasıyla bahçecilik işleriyle uğraşan kişilere bahçe makineleri avantajlar sağlıyor. Firmamız bünyesinde bulunan makinelerin tamamı A kalite ürünlerdir.

Zincirli Ağaç Kesme Makinesi

Ağaç kesme işlemleri başta olmak üzere ağaç budama gibi alanlarda kullanılan bahçe makineleri kategorilerinden bir tanesi de zincirli ağaç kesme makinesi olarak öne çıkar. Bu makineler işlevsellikleriyle ve profesyonel kullanımlarıyla avantajlar sağlıyor. Aynı zamanda son derece kolaylıklar sağlamasıyla da kişilerin ilgisini çekmeyi başarmış durumdadırlar.

Zaman kazandırması ve ağaç kesme işlemini hızlandırması bakımından bahçe makineleri kategorisinin zincirli ağaç kesme ürünleri pek çok açıdan avantajlar sağlar. Firmamız sizlere bu makineleri en iyi standartlarda sunmayı başarıyor. Bizlerden alacağınız makinelerle direkt olarak ağaç kesme ve budama işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanına erişebilirsiniz.

Özellikleri bakımından güç kaynağı bulunan makinelerimizde elektrikli modellerde mevcuttur. Elektrikli model makinelerimiz sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Elektrik için priz gerekir. Hafif ve aynı zamanda taşınabilir durumdadır. Bakım açısından kolaylıklar sağlaması ve düşük bakım gereksinimi göstermesiyle bu tarz zincirliği elektrikli ağaç kesme makinemiz sizlere kolaylıklar sağlayacak kapasiteye sahip durumdadır. Ürünlerimizin tamamı garantili ürünler olup uluslararası alanda kabul görmüş konumdadır.

Kablo sınırlaması da gene elektrikli model ürünlerimizde mevcut durumdadır. Akülü zincirli testere makinemizde kategorinin en çok rağbet gören modelleri arasında yer alıyor. Bu ürünlerimiz şarj edilebilir batar ile çalışıyor. Aynı zamanda kablosuz kullanım özelliğinin olması da gene ürünümüzün avantajları arasında yer alıyor. Akülü model ürünümüzün en önemli özelliği hafif olmasıdır. Hafif olması taşınabilir olmasını sağlar.

Benzinli zincirli ağaç kesme makinemiz ise yüksek güç performansına sahip durumdadır. Yüksek güç performansına sahip olması ürünün daha hızlı ve kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bunun yanında benzinle çalışır durumdadır. Kablosuz kullanım özelliğine sahip durumda olması ise fırsat sunar.

Zincirli model ağaç kesme makinelerimiz güç performansı bakımından kategorinin diğer ürünlerine nazaran daha verimlidir. Motor gücünün yüksek olmasının yanı sıra ürünlerimiz zincir hızıyla da adından söz ettiriyor. Bu durum kesim performansını artırır. Kılavuz uzunluğunun olması ise kesilecek ağaçları büyüklüğüne göre sizlere seçim yapma avantajı sağlar. Böylelikle uzun çubuklu ağaçları kesme konusunda avantajlar sağlar, dolayısıyla ayrıcalıklarla dolu bir ürün olarak öne çıkar.

Dal Budama Makinesi

Ağaçların dallarını kesmek amacıyla kullanılan makinelerden birisi de bahçe makineleri dahilinde dal budama makinesi olarak öne çıkıyor. Dal budama makinelerimiz bahçe makineleri kategorisinin rağbet gören ürünleri arasında bulunuyor. Elektrikli ve akülü model olarak ikiye ayrılır. Elektrikli dal budama makinesi ürünlerimiz elektrik için priz gerektirmesiyle öne çıkar. Bunun yanında sessiz çalışma kapasitesine sahip durumdadır.

Düşük bakım gereksiniminin olması da gene elektrikli model dal budama makinelerimizin artı yanları arasında bulunuyor. Aynı zamanda makinelerimizin en önemli artı özelliklerinden birisi de sessiz çalışma olanağının olmasıdır. Sessiz çalışma olanağının olması her açıdan kullanıcılara kolaylıklar ve avantajlar sağlar. Kablo sınırlaması bu ürünlerimizde mevcuttur.

Akülü model şarjlı budama makinelerimiz ise şarj edilebilir batarya ile çalışan modeller olarak öne çıkıyor. Kablosuz kullanma özgünlüğünün olması en önemli artı yanları arasında bulunurken ürünümüz hafif- taşınabilir özelliklere sahip durumdadır. Batarya ömrü ise sınırlı düzeydedir.

Kategorinin rağbet gören bir diğer dal budama makinesi ürünümüz benzinli budama makinesi olarak öne çıkar. Bu makinemiz benzin ile çalışmaktadır ve diğer makinelere nazaran yüksek güç performansına sahip olmasıyla adından söz ettiriyor. Yüksek güç sağlaması ve kablosuz kullanım özelliklerini desteklemesi avantajları arasındadır.

Dal budama makinelerimiz bıçak kalitesiyle öne çıkan ürünlerdir. Dolayısıyla ürünlerimiz keskin ve dayanıklı bıçak özelliklerine sahip durumdadır. Hem ileri düzeyde hem de geri düzlemde hareket yapabilme işlemine sahiptir. Kesim çapı ise ürünün maksimum düzeye kadar kesme avantajı sunar. Bıçak uzunluğunun geniş olması dalların daha geniş düzeyde kesilmesini sağlar. Çift taraflı bıçaklar sayesinde ürünümüz ileri-geri hareketleri kolaylıkla yapabilme avantajını sizlere sunar.

Ürünümüz A kalite standartlarda üretilmiş düzeydedir. Birçok açıdan rağbet görmesinde ‘’Performans Verimliliği’’ doğrudan rol oynar. Performans verimliliğine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda ürünümüz kullanım kolaylığı sağlamasıyla da öne çıkıyor. Güvenlik kilidi özelliği de gene dal budama makinelerimizde bulunan ekstra artı bir avantaj olarak öne çıkar. Otomatik durdurma ve koruyucu kalkan gibi özelliklerde gene ürünlerimizde mevcut durumdadır. Değişken düzeyde bulunan hız kontrolü özelliği sayesinde ürünlerimiz farklı kesim ihtiyaçlarını karşılar.

Su Motorları ve Pompalar

Söz konusu bahçe makineleri olduğunda su motorları ve pompalarda kişiler tarafından rağbet gösterilen ürünler arasında bulunuyor. Dolayısıyla bahçe makineleri kategorisinin en çok tercih edilen ürünlerinden birisi de günümüzde su motorları ve pompalar ürünleri olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Su motorları ve pompalar ürünleri üç kategoride incelenebilir.

Bunlar;

  • Elektrikli su motorları modelleri,
  • Benzinli su motorları,
  • Dizel model su motorları,

Ürünleri olarak sıralanabilir. Elektrikli su motorları ürünlerimiz elektrik prizi gerektirir. Aynı zamanda sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Düşük bakım gereksiniminin olması ürünümüzün artı yanları arasında bulunuyor.

Benzinli su motorları ürünlerimiz ise yüksek güç performansına sahip ürünler olarak tanınıyor. Bu ürünlerimiz ise kablosuz kullanım özelliğine sahip olması avantajlar sağlar. Bunun yanında ürünlerimizin en önemli özelliklerinden bir tanesi de güç performansının maksimum düzeyde olmasıdır. Bakım faktörü bakımından ise daha fazla düzeyde bakım gerektiren ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Kategorinin bir diğer modeli ise dizel su motorları ve pompaları ürünleridir. Bu model ürünlerimiz dizel yakıtla çalışır. Verimli ve uzun ömürlü olmalarıyla kullanıcılara avantajlar sağlar. Büyük ölçekli uygulamalarda kullanılmasıyla ürünlerimiz fırsatlar sağlar. Motor gücü bakımından ürünlerimizin tamamı HP ile KW cinsindedir.

Yüksek güç performansına sahip olmalarının yanı sıra ürünlerimizin en önemli özelliklerinden birisi de yüksek debi avantajı sunmasıdır. Yüksek debi özelliğine sahip olmasının yanı sıra ürünlerimiz basınç sağlamasıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. Hafif ve taşınabilir modellere sahip olması da ürünlerimizin önemli avantajları arasında bulunuyor. Taşıma kollarına ve tekerlekli özelliklere sahip ürünlerimiz her açıdan kullanıcılara kolaylıklar sağlamasıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Paslanmaz çelik özelliğine sahip ürünlerimiz dökme demir ile alüminyum gövdelere sahip durumdadır. Bu durum ürünlerimizin dayanıklılık açısından tam performans kapasitesine sahip olduğunu gösteren faktörler arasındadır.

Pompa türlerimiz ise dalgıç model, yüzey ve santrifüj model pompalar olarak 3 kategoriye ayrılır. Hepsi yüksek güç performansına ve kalitesine sahiptir. Kurulum kolaylığına sahip olmasının yanı sıra ürünlerimizin en önemli özelliği malzeme dayanıklığı olarak ön plana çıkıyor. Enerji verimliliğinin olması ürünlerimizin A kalite standartlarda olmasıyla yakından alakalıdır.

Tırpan

Tırpanlar günümüzde bahçe makineleri kapsamında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almayı başarıyor. Bu ürünlerin en önemli özelliği bahçe makineleri dahilinde farklı özelliklere ve çeşitlere sahip olmasıdır. Elektrikli tırpan ürünlerimiz bu süreçte elektrik için prize ihtiyaç duyar. Sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Düşük bakım maliyeti özelliğiyle öne çıkar. Kablo sınırlaması gene ürünümüzde mevcuttur.

Akülü şarjlı tırpan ürünümüz şarj edilebilir batarya ile çalışır. Kablosuz olarak kullanım özgünlüğüne sahip durumdadır. Hafif düzeyde ve aynı zamanda taşınabilir yapıya sahiptir. Batarya ömrü ise sınırlıdır. Dolayısıyla şarj etmeniz gerekecektir. Ürünümüz yüksek çalışma kapasitesine sahip ve kolaylıklar sağlamasıyla kişilerin ilgilerini üzerine çekmeyi başarmış durumdadır. A kalite bir ürün olarak ön plana çıkan akülü tırpan ürünümüz birinci sınıf özelliklere sahiptir.

Benzinli tırpan modelimiz ise benzin ile çalışması sebebiyle diğer tırpan modellerimize nazaran daha yüksek güç performansına sahip ürünler arasında bulunuyor. Kablosuz kullanım özelliğinin olmasının yanı sıra yüksek güç sağlaması ürünün önemli yanları arasında yer alıyor. Aynı zamanda ürünümüz ağır düzeyde bakım gerektirir. Fazla bakım gerektirmesi kişilerin ürüne olan rağbetini azaltan faktörler arasındadır.

Kesim başlığı da gene tırpanlarda farklılık gösterir. Çim ve ince otları kesecekseniz eğer bu süreçte misinalı yapıya sahip kesim başlığını tercih etmeniz gerekecektir. Bu kesim başlığına sahip tırpanların en önemli yanlarından birisi değiştirilmesinin kolay olmasıdır. İnce otların kesim işlemini çok kolay ve hızlı bir şekilde tamamlar.

Bıçaklı özelliklere sahip kesim başlığı ürünleri ise dayanıklılık kapasitesiyle öne çıkarken aynı zamanda uzun ömürlü kullanım artısına sahip durumdadır. Kalın otlar ve çalılar için kullanılır. Plastik bıçaklara ve metal bıçaklara sahiptir. Bu durum kesim işlemini daha hızlı ve verimli yapan faktörlerin başında geliyor. Tırpanlarımızın tamamı garantili ürünler olarak ön plana çıkıyor.

A kalite malzeme özelliklerine sahip olan ürünlerimizi satın alarak siz de bahçecilik işlerinizi daha profesyonel hale getirebilirsiniz. Avrupa standartlarına sahip tırpan ürünlerimizin en önemli özelliği verimliliktir. Verimlilik göstermesi ve doğrudan avantajlar sağlaması ürünlerimize olan ilgiyi artıran faktörler arasındadır. Ürünlerimizin birinci sınıf özelliklere sahip olması kalitesiyle yakından alakalı bir durumdur.

Çim Biçme Makineleri

Çim biçme makineleri günümüzde bahçe makineleri dahilinde en fazla tercih edilen profesyonel kesim ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürünler özellikle bahçe makineleri kapsamında yüksek güç performansına sahip ürünler olarak ön plana çıkıyor. Çim biçme makinelerimizin tamamı garantili ürünler olarak bilinir. Elektrikli model başta olmak üzere akülü şarjlı çim makineleri ve benzinli çim biçme makineleri ürünlerimiz mevcut durumdadır.

Elektrikli model ürünlerimiz sessiz çalışma özelliğine sahip durumdadır. Aynı zamanda elektrik için priz gerektirir. Dolayısıyla prize yakın yerlerde kullanılır. Düşük bakım maliyetine sahip olmasının yanı sıra kablo sınırlaması mevcuttur.

Akülü model çim biçme makineleri ürünlerimiz şarj edilebilir batarya ile çalışma özelliğine sahiptir. Kablosuz kullanım özelliğine sahiptir. Hafif düzeydedir ve aynı zamanda taşınabilir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkar. Batarya ömrü ise sınırlı düzeydedir.

Benzinli model çim biçme makineleri diğer ürünlere nazaran yüksek çalışma kapasitesine ve güç performansına sahip durumdadır. Kablosuz kullanım özelliğine sahip olmasının yanı sıra ürünlerimizin en önemli artı yanlarından birisi de bakım faktörüdür. Ağır bakım gerektiren ürünlerdir. Bu durumda ürünlerin biraz daha maliyetli olmasını sağlamış durumdadır.

Dar kesim ve geniş kesim gibi modeller ürünlerimizde mevcut durumdadır. Dar ve küçük alanlarda kullanıma uygun olmasının yanı sıra ürünlerimizin en önemli özelliklerinden birisi de manevra kabiliyetidir. Manevra kabiliyetinin fazla olması ürünümüzün kalitesini gösteren ve yansıtan faktörler arasındadır.

Dar kesim genişliğine sahip ürünler küçük alanlarda kullanılır ve dar alanlarda kullanım için son derece ideal düzeydedir. Geniş kesim model ürünlerimiz ise zaman tasarrufu sağlamasıyla öne çıkarken büyük alanlarda kesim avantajını fazlasıyla sunabilecek potansiyele sahip durumdadır. Kesim yüksekliği ayarına da gene ürünlerimiz sahip durumdadır. Manuel ve otomatik ayar özellikleriyle adından söz ettiren ürünlerimiz birinci sınıf malzeme kalitesine sahip olmasıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

Çim toplama torbası başta olmak üzere ürünlerimizde yandan atma sistemleri de mevcut durumdadır. Buradan da anlaşılacağı üzere işlevsellik bakımından ürünlerimiz A kalite özelliklere sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır. Ürünlerimizi satın alarak siz de bahçe işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Topiari Çim Biçme Makasları

Hassas düzeydeki çimleri biçmek için kullanılan bahçe makineleri ürünlerinden birisi de topiari çim biçme makasları olarak karşımıza çıkıyor. Ürünler son derece kaliteli ve birinci sınıf özelliklerle tasarlanmış bahçe makineleri ürünleri olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla bahçe makineleri söz konusu olduğunda çim biçme makasları bahçecilik işleriyle uğraşan kişilerin tercih ettiği ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Bıçak bakımından ürünler üç kategoriye ayrılır. Keskin bıçaklar başta olmak üzere paslanmaz çelik bıçaklar ve düz-dalgalı bıçaklar kategorinin ürünleri arasında bulunuyor. Yüksek kaliteli çelikten yapılmış keskin bıçaklar birçok açıdan fırsatlar sağlamasıyla adından söze ettirir. Uzun ömürlü etkiye sahip durumdadırlar. Etkili kesim avantajını sağlar.

Paslanmaz çelik bıçaklar ise paslanmaya karşı dayanıklı ürünler olarak ön plana çıkar. Ürünlerimizin en önemli artı yanı temizliği ve bakımının kolay olmasıdır. Hızlı bir şekilde temizlenebilir özelliklere sahiptir. Aynı zamanda bakım faktörü bakımından ise kolay şekilde bakım yapılır düzeydedir.

Düz-dalgalı bıçaklar ise hassas kesimler için önerilir. Profesyonel bahçıvanlık işleri için tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkan bu ürünlerin kalın dalları ve bitkileri kesme konusunda avantajlar sağladığı biliniyor. Hafif ve taşınabilir özelliklere sahip olan ürünlerimizin en önemli artı yanlarından birisi de uzun ömürlü kullanım özelliğine sahiptir. Böylelikle uzun yıllar ürünlerimizi kullanarak bahçecilik işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kullanıcılara uygun tutuş sapları ürünlerimizde mevcut olup kaymaz saplar sayesinde ise güvenli bir kesim sağlamasıyla ürünlerimiz ön plana çıkıyor. Ürünlerimizi popüler kılan bir diğer önemli etken ise ayarlanabilir sap uzunluğuna sahip olmasıdır. Bu şekilde kesim yapacağınız zaman kullanıcıların tercihine bağlı olarak sap uzunluğu ayarlanabilir durumdadır.

Yüksek dallara ve zor erişilen alanlara ulaşım bakımından bu durum ürünlerin artı avantajlar sağlamasında önemli rol oynayan temel faktörler arasında yer alıyor. Ürünlerimizi satın almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz garantili ve sertifikalı ürünler olarak Avrupa kalitesinde ürünler olarak ön plana çıkıyor. Birinci sınıf kullanım özelliğine sahip ürünlerimizle sizlere bahçecilik işlerin de kolaylıklar sağlayan bir firma olarak tanınıyoruz. Bizi tercih ederek siz de en iyi ürün kalitesine erişebilir ve böylelikle profesyonel bahçe işlerinizde avantajlarla dolu bir hizmetten yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR